Aktualności

April 28, 2022

iBlockFIRE na Światowych Dniach Młodzieży

Maciej Wrona

Copywriter

iBlockFIRE na Światowych Dniach Młodzieży

Światowe Dni Młodzieży – czym są?

Światowe Dni Młodzieży to międzynarodowe spotkania młodych ludzi należących do społeczności katolickiej z całego świata. Inicjatorem zgromadzeń był św. Jan Paweł II, którego celem było, aby młodzież wspólnie przeżyła radosne głoszenie Jezusa Chrystusa jako Pana i Zbawiciela. ŚDM odbywają się średnio co dwa - trzy lata. Jednak dla Polaków 2016 rok był szczególny. Dlaczego?

W dniach 26.07 – 31.07.2016 roku młodzi ludzie zgromadzili się po raz drugi w Polce właśnie w celu przeżycia Światowych Dni Młodzieży. Był to XXXI międzynarodowy dzień młodych ludzi. Według statystyk, w dniach tych czynnie brało udział około 3 milionów osób.

iBlockFIRE obecny na Światowych Dniach Młodzieży

Organizacja tak wielkiego przedsięwzięcia musi być dopracowana do perfekcji.

Z zaszczytem możemy powiedzieć, że spray gaśniczy iBlockFIRE był elementem wyposażenia wśród służb prewencyjnych na Światowych Dniach Młodzieży.

Na masowych wydarzeniach bezpieczeństwo to bardzo ważny, a nawet najważniejszy aspekt, o który trzeba zadbać. Spray gaśniczy iBlockFIRE wyróżnia się wśród innych gaśnic tym, że zapewnia bezpieczeństwo przeciwpożarowe w każdym aspekcie.
Pożary to nierzadko ciężkie do pokonania niebezpieczeństwa. Każdy pożar jest inny, wymaga szczególnej metody. Nasz spray gaśniczy ułatwia to zadanie, gdyż jest wielospecjalistyczna. Opanuje pożar z kategorii: A (drewno, papier, gumy, tkaniny), B (aceton, benzyna, ropa, smoła, polietylen i ich pochodne), C (Propan, Propan-butan, opary gazowe), F (oleje roślinne, tłuszcze zwierzęce). Świetnie radzi sobie też z ogniem wznieconym z urządzeń elektrycznych i elektronicznych do 1000V.

To jednak nie wszystkie zalety, które zadecydowały o tym, aby spray gaśniczy iBlockFIRE był elementem wyposażenie służb dbających o bezpieczeństwo zgormadzonych ludzi.

Środek zawarty w naszych butlach jest bezpieczny dla skóry i środowiska. Nie niszczy gaszonych powierzchni.

Wnioski nasuwają się same, więc zamiast inwestować w kilka gaśnic, dedykowanych do poszczególnych grup pożarowych, lepiej mieć pod ręką jedną, poręczną i niezawodną gaśnicę iBlockFIRE.

Jeżeli jesteś organizatorem zbliżającego się wydarzenia masowego, zapoznaj się z naszą ofertą na stronie www.iblockfire.com.

 

Informacje źródłowe:

 

1.      Kraków ŚDM 2016: Idea ŚDM [dostęp08.04.2022], na stronie http://archive.krakow2016.com/idea-sdm.html

2.      Wikipedia: Światowe DniMłodzieży 2016 [dostęp 08.04.2022] na stronie https://pl.wikipedia.org/wiki/Światowe_Dni_Młodzieży_2016

3.      iBlockFire: Nowa Formuła iBlockCARE [dostęp 08.04.2022] na stronie https://www.iblockfire.com